Nacházíte se zde: Home Ze sportu První utkání, první bod
První utkání, první bod PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Září 2011 07:08

Hráči Horácké Slavie vstoupili do soutěže I. hokejové ligy úspěšně. Do utkání v Mostě nastoupili prakticky v plné sestavě, v bráně s Šimonem Hrubcem. Ten se stal mužem zápasu stejně, jako domácí brankář Benda. Oba svorně vychytali všechny šance. Poměr střel byl 39:31 ve prospěch Baníku Most. V prodloužení při vyloučení Martina Havrana rozhodl při hře 4:3 domácí Rudovský. Jak řekl po zápase trenér Pokorný: „Těžko říci zdali jsme bod získali, či ztratili. Chvíli měli navrch domácí, chvíli my. Rozhodlo jedno vyloučení v prodloužení.“ Jak jsme už psali, Most měl velmi dobrou přípravu a jako nováček není určitě outsiderem soutěže. Proto bod z ledu soupeře je určitě dobrý. Škoda neproměněných šancí, kdy např. v úvodu netrefil Tomáš Vondráček prázdnou bránu. Domácí zase nastřelili tyč Žejdlem.

V utkání bylo velmi znát, že se jedná o první utkání a nikdo nechce udělat chybu. Ačkoli se hrálo dlouho za stavu 0:0 a utkání by rozhodla jediná branka, oba celky hráli opatrně a žádný velký tlak se nekonal. Spokojenost nakonec vyjádřili oba trenéři, s velkou pochvalou pro oba gólmany. Těšme se proto na utkání v sobotu, kdy zavítá do Třebíče tým z Hradce Králové. Utkání v Mann+Hummel Aréně začíná tradičně v 17:30.

Aktualizováno Sobota, 24 Září 2011 06:39