TopBanners

Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácké Slávii jde o vše!
Horácké Slávii jde o vše! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 27 Leden 2011 08:17

Bude se hrát předkolo playoff, nebo bude konec sezóny předčasně? Třebíčští doufají, že předkolo bude! Ve včerejším utkání ve Vrchlabí předvedlo mužstvo, po virové anabázi v kabině, výborný výkon. Hlavně v brance zářil Standa Neruda a ukázal, že je platnou posilou. I přesto hosté odjeli bez bodu za prohru 2:4. Branky Třebíče vstřelili Laš a Vondráček. První třetina byla více méně nudnou podívanou, protože hráči mysleli více na bránění, než na útok. Ovšem od druhé třetiny už byl k vidění jiný hokej, plný šancí a branek. Jen díky oběma brankářům, Nerudovi v brance Třebíče a Koutskému z Vrchlabí diváci neviděli více branek. Ale příležitostí chytit se za hlavu při šancích obou týmů bylo požehnaně!

Třebíč po utkání stále drží postupové naděje. V každém utkání jde prakticky o šest bodů, protože při výhře získává mužstvo náskok na soupeře. V sobotu se utká doma s nepříjemnou Kadaní, která včera prohrála v Písku a potvrdila, že se jí na hřištích soupeře nedaří. Nicméně i ona drží postupové naděje a nerada by o ně přišla v Třebíči. Držme hochům palce a přijďte je povzbudit v sobotu od 17:30 na třebíčský led!