Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč ve třech minutách vyhrála!
Třebíč ve třech minutách vyhrála! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 18 Listopad 2010 10:08

Ne vždy se povede v hokeji vyhrát během pár minut. Hráčům horácké Slavie se to povedlo dokonale, neboť včerejší utkání zvládli porazit Litoměřice během tří minut druhé třetiny. I když úvod patřil domácím a hnali se za gólem, Eda Kadela potrestal jejich vyloučení v 11. minutě. Domácí ovšem ke konci třetiny vyrovnali a do šaten se šlo za stavu 1:1. Nevíme co se dělo v kabině hostů, ale zřejmě trenér Pokorný vyburcoval hráče k úplně jiné hře. Ještě neskončila první minuta druhé třetiny a Volke dvakrát tahal puk z brány. Trefili se Laš a Obdržálek. Za další dvě minuty to bylo 1:4, když se trefil opět Obdržálek. Tedy prakticky bylo rozhodnuto a to pojistku přidal ve 29. minutě Vilém Burian. Litoměřičtí byli pod „dekou“.

Třebíčští je však zbytečnými fauly pustili do hry a Litoměřice snížili na 2:5. Celkově se vylučovalo na straně hostů více, což ukazuje počet vyloučených 4:10 + brankář domácích Volke 10 OT. Naopak počet střel vyzněl jasně pro domácí 42:29. Jenže až na pár výjimek šlo o propagační střely. Ve třetí třetině už se hrál celkem poklidný hokej, kdy si hosté pohlídali výsledek. Třetí výhra za sebou posunuje Třebíč na 11 příčku a je na dohled první polovině tabulky. Věřme, že se jim bude dařit i nadále. V sobotu hostí doma Kadaň, tradičně od 17:30. Přijďte povzbudit!

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Prosinec 2010 08:26