Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Z kultury MKS uvádí
MKS uvádí PDF Tisk Email
Sobota, 05 Únor 2022 08:18

KLAVÍRNÍ RECITÁL KATEŘINY POTOCKÉ

Ve čtvrtek 10. 2. 2022 pokračuje od 18 hodin ve foyer divadla Pasáž Kruh přátel hudby klavírním recitálem, ve kterém se představí další z mimořádně nadaných mladých pianistických hvězd Kateřina Potocká. Pro diváky je připraven atraktivní klasicko-romantický virtuózní program se skladbami od Fryderyka Chopina, Bedřicha Smetany, Clauda Debussyho a Luboše Fišery.

Kateřina Potocká se narodila v roce 1997 v Havlíčkově Brodě. Hře na klavír se začala věnovat již v raném dětském věku. Na svém kontě má dvojnásobné vítězství v celostátních kolech Národní soutěže ZUŠ, je čtyřnásobnou vítězkou soutěže „Prague Junior Note“, trojnásobnou laureátkou prestižní mezinárodní klavírní soutěže „Virtuosi per musica di pianoforte“ v Ústí nad Labem a držitelkou 3. ceny z mezinárodní soutěže Bedřicha Smetany v Plzni. Za své mimořádné úspěchy získala několikrát ocenění hejtmana Zlínského kraje a Kraje Vysočina.

Vstupenky jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 58/47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a online na www.mkstrebic.cz/e-vstupenky.

Eva Píšová