Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Komerční inzerce Rezidence Prachnerova – zdravé bydlení v centru metropole

Reklama

Rezidence Prachnerova – zdravé bydlení v centru metropole PDF Tisk Email
Úterý, 12 Září 2017 12:15

Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však také vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby.

Příkladem toho je náš poslední realizovaný projekt Rezidence Vítkovka v lokalitě Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou.

Toto jsou i hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který pod taktovou společnosti IP Polná vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě na rozhraní pražského Smíchova a Košíř, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace, který obyvatelům domu zajistí mimořádně čisté ovzduší.

Hlavním charakterem zástavby je osobitá architektura a zajímavé dispozice nabízených bytů, díky čemuž má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající jeho životnímu stylu.

Široká škála bytů

Rezidence Prachnerova, kterou tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky kladené na současné moderní městské bydlení. Bytový dům o osmi nadzemních podlažích, na nichž se bude nacházet 118 bytů a bytových ateliérů, nabízí pestrou skladbu jednotek – od 1+kk až po 4+kk. V prvních čtyřech podlažích převládají menší, velmi dobře dispozičně řešené byty, v horních podlažích se pak byty stávají členitějšími. V nejvyšším, tedy osmém podlaží se nacházejí designově řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátním výhledem do přírodního parku Košíře-Motol. Každý byt má svoji prostornou lodžii s možností vybudování vlastní zahrádky. Parkování rezidentů bude zajištěno podzemními garážemi, ve spodní části objektu navíc vzniknou moderní komerční prostory.

Osobitá architektura

Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu a je zajímavě členěná a z části zaoblená. Významným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, které rezidentům umožňují regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který není nikdy definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života.

Kvalitní občanská vybavenost

V lokalitě se nachází bezpočet tradičních obchodů, služeb denní potřeby, parků a oblíbených sportovních zařízení. Do velkých nákupních center na Smíchově a na Zličíně dojedete během několika minut autem nebo MHD. Milovníci kultury ocení blízkost multikin, kulturních a společenských spolků, mezi které patří například Klub Klamovka, Klub Futurum a jiné. Velkou předností této lokality je snadná dosažitelnost špičkových zdravotnických zařízení, nemocnice v Motole a nemocnice na Homolce, které jsou díky jazykově vybavenému personálu velmi oblíbené i mezi zahraničními klienty.

Více na www.prachnerova.cz