Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Komerční inzerce UŽIJTE SI VÁNOCE V TEPLE, IZOLUJTE TEĎ A PLAŤTE AŽ PŘÍŠTÍ ROK!

Reklama

UŽIJTE SI VÁNOCE V TEPLE, IZOLUJTE TEĎ A PLAŤTE AŽ PŘÍŠTÍ ROK! PDF Tisk Email
Neděle, 09 Prosinec 2012 18:08

Chcete mít ve Vašem domě teplo už v prosinci a zadarmo? Použít Vaše peníze raději na vánoční dárky pro blízké? Pak využijte akce Izolujte teď a plaťte až příští rok!
Vánoce už klepou na dveře a s nimi i vyúčtování za tento rok. Lámete si hlavu, jak to všechno zvládnete? Máme pro vás radu k nezaplacení. Nadělte si Ježíška ještě letos a platbu přesuňte na příští rok.  Kvalitní foukaná izolace MAGMARELAX® rychle a efektivně vyřeší vaše účty a zajistíte se i tak proti neustálému stoupání cen energií.

Zateplení půdy izolací MAGMARELAX®

* Izolace snadno a rychle vyplní dutiny mezi trámy, prostory pod rovnou případně pultovou střechou, dá se foukat přímo na podlahu nebo novou podlahu s dutinami vytvoříme díky stopnímu systému MAGMARELAX®* MAGMARELAX® je certifikovaný materiál nejvyšší kvality, naše společnost má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2000 

 

* Celá služba trvá pouze 3 – 5 hodin bez nepořádku, odpadu, hluku a prachu. Napište na www.magmarelax.cz/odlozenaplatba nebo zavolejte na 800 100 533 ještě dnes. Izolovat budete se sníženým DPH a to nejdůležitější, platbu můžete přesunout na příští rok.
 

      Akce platí pouze do 12. prosince 2012 ! 

Neváhejte a sjednejte si schůzku s naším technikem, který Vám podá bližší informace k úhradě izolace až v příštím roce, zdarma změří a posoudí váš dům a vypracuje nezávaznou nabídku. Více na www.magmarelax.cz