Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Komerční inzerce SWEET LOFT je hitem letošního léta!

Reklama

SWEET LOFT je hitem letošního léta! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 12 Červenec 2012 10:46

Módní trendy určují tep našeho života. Každým rokem přicházejí návrháři s novými nápady. Někdy jsou hodně výstřední a proto těžko použitelné. Jindy však překvapí nápaditou jednoduchostí. Že mne to už dávno nenapadlo, řeknete si. Právě sem patří SWEET LOFT. Nepropásněte jedinečnou možnost seznámit se s novým trendem v bydlení – SWEET LOFT, s novinkou v bydlení na sladkých a veselých půdách!
 

Nechte se inspirovat novým trendem!

Používáte půdu jen k odkládání nepotřebných věcí nebo sušení prádla? Také se vám pořádek v podkroví vymkl z rukou?  Pak máme pro vás elegantní řešení – SWEET LOFT společnosti IP POLNÁ.

Nejde o nic jiného, než o chytré zvětšení bytu o půdní prostor. Velmi snadno můžete přeměnit obyčejnou půdu v dětskou hernu s lezeckou stěnou, prosvětlený ateliér, posilovnu nebo domácí relaxační centrum. Že je přestavba náročná? Že stojí fůru peněz? Ale vůbec ne.  Je to za pár korun a hotovo je za pár hodin.

 

Útulný pokoj za jeden den

Než na půdo pozvete řemeslníky, je dobré ji vyklidit. Stejně už to bylo dávno potřeba a kominík při poslední kontrole hrozil pokutou. Nepotřebné haraburdí patří do sběrného dvora. Pak přijdou ke slovu odborní pracovníci. Na řadě je nová podlaha. Moderní technologie umožňují postavit na půdě ideálně rovnou podlahu s milimetrovou přesností, kontrolovanou laserem. Jde o jednoduchou ale pevnou skládačku lehké konstrukce. Základem je rošt. Vytvoří pod novou podlahou prostor o výšce 25 centimetrů, kam se zafouká tepelná izolace MAGMARELAX® ECO. Je to nová sněhobílá minerální izolace pozoruhodných izolačních vlastností, kladoucí důraz na ekologii. Bílá barva dokládá čistotu materiálu, obsahuje totiž jen přírodní pojiva z obnovujících organických látek, neobsahuje ropné produkty. Díky nižší energetické náročnosti při výrobě je vysoce šetrná k přírodě.

Když se dutina pod podlahou zaplní nafoukanou izolací, zaklopí se OSB deskami, vzájemně spojených „na péro a drážku“. Tepelná izolace podstatně zvýší komfort bydlení. Udrží v domě teplo. Znáte to z hodin přírodopisu. Teplý vzduch stoupá vzhůru a má tendenci uniknout skulinami ven. To teď již nemůže, nemá kudy. Tak se dá ušetřit až třetina nákladů na topení. Izolace též účinně tlumí zvuk, ochrání byt proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí.

Samotné izolování netrvá déle než tři hodiny. I s montáží nové podlahy a barevnou úpravou pak nejvýše jeden den. Bez nepříjemného hluku, s minimem prachu, vše za plného provozu domácnosti.


Modré z nebe a třeba všechny barvy duhy

Poslední etapou je barevný nástřik na dřevěné konstrukce, většinou trámy, prkna a latě. Stranou snažení odborníků nezůstane ani vnitřní strana střešní krytiny. Speciální technologie umožní nastříkat barvu v pěti základních barvách a v nekonečném množství jejich kombinací tak, aby se barva nedostala škvírkami na venkovní stranu. Přát si můžete pochopitelně jakýkoliv barevný odstín. Letos je v módě žlutá a „oceánově“ modrá. Pastelově barevné odstíny jsou nejen velmi estetické, ale nástřik významně zvyšuje životnost pálených tašek.

Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk se pochlubil, že SWEET LOFT také doma má. „Využívám ho jako osobní tělocvičnu a posilovnu,“ říká. „Ale moji kamarádi z práce na půdě vytvořili hernu pro děti. Je to velká výhoda. Když na jaře, v létě nebo na podzim prší, mají si kde hrát a nehrozí jim nebezpečí,“ vysvětluje.
 

Nebude to stát „majlant“?

Ale kdeže. SWEET LOFT je právě díky kombinaci tepelné izolace s novou podlahou tou chytrou vychytávkou. Investici do nového bydlení dokáže umořit během 4 -5 let.  Zaplatí se totiž z úspor na topení. Poměrně přesnou kalkulaci si sami můžete vypočítat na webové stránce nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 100 533. Odborníci rádi poradí a pomohou.
 

Využijte vhodného ročního období a také probíhající akce na všechny druhy izolací. Ještě dnes klikněte na www.magmarelax.cz/puda a vyplňte nezávaznou poptávku.

Uvidíte, že SWEET LOFT vám a hlavně vašim dětem splní mnohá tajná přání!

Vyplňte nezávaznou poptávku a získejte 15% slevu do konce července 2012 a jako bonus se zařaďte do slosování o relaxační pobyt.