Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 15. února
Stíny 15. února PDF Tisk Email
Sobota, 15 Únor 2020 08:20

Tragická dopravní nehoda

V sobotu 15. února, přijali policisté po druhé hodině v noci oznámení o havárii vozidla VW Golf v obci Radkovice u Hrotovic, které narazilo do sloupu elektrického vedení. Na místo ihned vyjela zdravotnická záchranná služba, policisté a hasiči.
Řidič vozidla VW Golf utrpěl zranění, kterým na místě dopravní nehody podlehl. Vážně zraněný spolujedoucí byl zdravotnickou záchrannou službou transportován do brněnské nemocnice.
Místo tragické nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Prověřování havárie vozidla převzali kriminalisté. Příčinu, okolnosti a přesný průběh nehody zjišťují.

Nebezpečné vyhrožování

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání trestného činu osmadvacetiletému muži, který napadl a vyhrožoval své přítelkyni.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování se zbraní. K případu došlo v druhé polovině ledna v bytovém domě v Třebíči. Opilý muž v bytě kolem půlnoci svoji partnerku nejprve začal slovně urážet a poté ji fyzicky napadal. Násilí z jeho strany neustávalo a naopak se stupňovalo, přičemž ženě vyhrožoval i útokem na její život. Když se jí podařilo odejít do jiné místnosti, muž vzal kuchyňský nůž a znovu pokračoval ve výhrůžkách. Poté z bytu odešel. Přivolaní policisté následně muže na ulici vypátrali, zadrželi a skončil v policejní cele. Kromě dechové zkoušky byl u něho pozitivní i test na zjištění ovlivnění návykovou látkou, a to na marihuanu. Napadená žena neutrpěla zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření. Místo činu policisté ohledali, nůž zajistili. Muže vykázali ze společného obydlí. Na základě shromážděných důkazů mu poté policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ řešili ve zkráceném přípravném řízení.

 

 

Jana Kroutilová

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Únor 2020 08:09