Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 11. února
Stíny 11. února PDF Tisk Email
Úterý, 11 Únor 2020 08:18

Feťáci za volentem

V neděli 9. února odhalili policisté tři řidiče, kteří usedli za volant pod vlivem drog. Jednalo se o dva muže a ženu.

Po desáté hodině dopoledne zastavili policisté v Kralicích nad Oslavou sedmadvacetiletého řidiče vozidla Toyota. Test na zjištění ovlivnění návykovou látkou byl u něho pozitivní na amfetamin a kokain.

Čtyřiadvacetiletou řidičku z Brna kontrolovali policisté před čtvrtou hodinou odpoledne v Třebíči na ulici Brněnská. Žena měla pozitivní hodnotu na amfetamin a marihuanu. Policisté zjistili, že dále nevlastní ani řidičský průkaz a bezdůvodně se odmítla podrobit lékařskému vyšetření.

Dalším odhaleným řidičem byl devatenáctiletý muž z Brněnska. Kolem páté hodiny večer jel s automobilem Peugeot v Třebíči po ulici Brněnská. Při provedeném testu u něho policisté zjistili pozitivní hodnotu na amfetamin a marihuanu. Požití drog před jízdou řidič přiznal. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz.

 

Všem třem řidičům policisté zakázali pokračovat v další jízdě. Zjištěné dopravní přestupky dále šetří.

 

Opilého muže policisté zajistili

V neděli 9. února přijali policisté před jedenáctou hodinou večer oznámení, že se v Třebíči nachází na ulici Vltavínská muž, který ruší noční klid. Na místo vyjeli policisté situaci prověřit. Jednalo se o jednapadesátiletého značně opilého muže. Povaloval se před budovou, nebyl schopen samostatně stát a hlasitě vulgárně vykřikoval. Policisté mu při dechové zkoušce naměřili hodnotu 2,69 promile alkoholu. Opilého muže zajistili a odvezli ho na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, který policisté šetří

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pátek, 14 Únor 2020 17:55